Razem w małżeństwie 50 i 60 lat

0
Pary obchodzące 60. rocznicę ślubu (diamentowe gody) z wiceprezydentem Śmietańskim; fot. Kamil Peszat

Razem w małżeństwie 50 i 60 lat. W Tychach 28 listopada 18 par małżeńskich świętowało  50-lecie ślubu. Jubilaci odebrali „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. 7 par odebrało gratulacje od Igora Śmietańskiego, wiceprezydenta Tychów za 60 lat wspólnego życia w związku małżeńskim.

Podczas uroczystości wiceprezydent Igor Śmietański pogratulował małżonkom pięknego jubileuszu i życzył wielu kolejnych wspólnych lat spędzonych wśród bliskich.

Pary obchodzące 50. rocznicę ślubu (złote gody) z wiceprezydentem Śmietańskim; fot. Kamil Peszat

Jak informuje Ewa Grudniok, rzecznik prasowa Urzędu Miasta Tychy, „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznawane przez prezydenta RP z okazji 50. rocznicy ślubu otrzymali: Zbigniew i Danuta Adamczykowie, Antoni i Janina Bobowie, Ferdynand i Krystyna Bugajowie, Władysław i Teresa Buniewiczowie, Ryszard i Zenobia Charmuszkowie, Ryszard i Teresa Chrobokowie, Eugeniusz i Emilia Dąbrosiowie, Włodzimierz i Cecylia Iwanowiczowie, Henryk i Anna Jamrozowie, Jerzy i Maria Juźwinowie, Ryszard i Halina Kiełczewscy, Władysław i Stanisława Krasuscy, Henryk i Maria Mitmańscy, Jan i Helena Musiołowscy, Antoni i Danuta Orłowscy, Leszek i Janina Rachubowie, Stanisław i Marcelina Siwowie, Marian i Zofia Ścisłowscy.

Pary obchodzące 50. rocznicę ślubu (złote gody) z wiceprezydentem Śmietańskim; fot. Kamil Peszat

W uroczystości wzięły udział także pary z 60-letnim stażem małżeńskim: Józef i Irena Kiecokowie, Bernard i Leokadia Kokoszkowie, Eugeniusz i Cecylia Korczykowie, Marian i Janina Mazurowie, Jerzy i Genowefa Ostarkowie, Romuald i Agnieszka Rychterowie oraz Michał i Urszula Szygojczykowie.

(J)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here