Robota à la prezydent Trzaskowski. Czytelnicy informują, my publikujemy

1
Reklama

W wydaniach papierowych „Nowego Info” znajduje się rubryka pn.: „Nowe Info, słucham”. Publikujemy tu, zapewniając anonimowość, krótkie interwencje czytelników (niekiedy wraz z przysłanymi do nas zdjęciami) na temat m.in. zauważonych przez nich nieprawidłowości w funkcjonowaniu gmin lub komentarze dotyczące spraw publicznych.

Mieszkaniec Tychów: Na ul. Braterskiej jest most, a przy moście stoją dwie latarnie – jedna stara, druga nowa. Co najmniej od kilku tygodni latarnie te połączone są ze sobą przewodami i oplecione czarną folią oraz taśmą (zdjęcie). Wygląda to na typową robotę à la prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski (który kiedyś partacko naprawiał drzwi, mocując w nich szybę za pomocą taśmy samoprzylepnej). Nie wiem czy prezydent Warszawy przebywał w Tychach, ale jak widać ma tu naśladowców. Przypuszczam, że to prowizorka, ale trwa już naprawdę za długo. Latarnie stoją przy starotyskim rynku, a więc w miejscu reprezentacyjnym. Taki widok świadczy jak najgorzej o władzach miasta.

Aby zgłosić interwencję można telefonować do redaktora dyżurnego „Nowego Info” (w wydaniu papierowym podajemy kto aktualnie pełni dyżur).

opr. (pp)

Reklama

1 KOMENTARZ

  1. Co za mali smieszni ludzie……
    No chyba widac ze robota nieskonczona…..
    Ale lepiej szydzic niz cos zrobic
    Przyklad idzie z gory
    Od 6 lat nic nie robia tylko stolki zmieniaja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here