Rodzinnie w badmintona [ZDJĘCIA]

0
fot. Julia Pławecka

Rodzinnie w badmintona. Około 80 osób wzięło udział 10. Mikołajkowym Rodzinnym Turnieju Badmintona, który w ostatnią niedzielę, 8 grudnia, odbył się w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Do udziału w zawodach organizatorzy zaprosili dzieci, młodzież i dorosłych. Warunek był następujący: trzeba było stworzyć dwuosobową drużynę – dziecko i dorosły.  Można było wystartować w następujących kategoriach: amatorzy – czyli osoby grywające w badmintona sporadycznie, amatorzy „Raz do roku” – osoby niegrające w badmintona, masters – zawodniczki i zawodnicy, ambitni amatorzy, a także „Nierodzina” – osoby niezwiązane rodzinnie, ale chcące sobie pograć.

Rodzice mieli okazję wystąpić w turnieju razem ze swoimi dziećmi i chętnie z tej okazji skorzystali. Emocji nie brakowało.

Uczestnicy turnieju włączyli się też do akcji pomocy dla chorej Dominiki z Wisły Małej. Podczas imprezy zbiórkę prowadzili wolontariusze z Fundacji Iskierka.

Organizatorami turnieju byli: UKS Plesbad Pszczyna, POSiR Pszczyna, MORiS Pszczyna, Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu. Patronat medialny: m.in. „Nowe Info”.

(t)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here