Rowerzysta potrącony przez samochód

0
Wypadek w okolicy ronda u zbiegu al. Bielskiej i ul. Żwakowskiej, 19.06.2018r.; fot. KS

Rowerzysta potrącony przez samochód. Dzisiaj (19.06) przed godz. 20.00 w okolicy ronda u zbiegu al. Bielskiej i ul. Żwakowskiej w Tychach samochód potrącił rowerzystę.

Nasz czytelnik był na miejscu zdarzenia. Dysponujemy zrobionymi przez niego zdjęciami. O oficjalne potwierdzenie tej informacji i ewentualne uzyskanie bardziej szczegółowej relacji zwróciliśmy się do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach. Oficer dyżurny w rozmowie telefonicznej potwierdził, że we wskazanym przez nas miejscu i czasie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu i rowerzysty. Bardziej szczegółowe informacje mamy uzyskać jutro od rzecznik prasowej KMP w Tychach.

AKTUALIZACJA: 20 czerwca st. asp. Barbara Kołodziejczyk, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Tychach, uzupełniła wczorajsze informacje: do wypadku doszło ok. godz. 19.30 na al. Bielskiej. Policja wstępnie ustaliła, że 38-letni mężczyzna, kierujący samochodem marki BMW, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu znajdującemu się na oznakowanym przejeździe dla rowerów 17-letniemu rowerzyście. 17-latek trafił na badania do szpitala w Katowicach Ligocie. Uczestnicy wypadku trzeźwi. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

 

Wypadek z udziałem rowerzysty, fot. KS

(vis)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here