Rozpoznajesz tego mężczyznę? Skontaktuj się z policją

0
Źródło: KMP Tychy

W Tychach przy ulicy Sadowej skradziono pieniądze. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dochodzenie w tej sprawie i proszą, by osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, skontaktowały się z tyską komendą.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Tychach funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży pieniędzy (tj. o czyn z art. 278 par. 1 kk). Do zdarzenia doszło 25 lipca 2019 r. w Tychach przy ulicy Sadowej.

Policja poszukuje mężczyzny, który może mieć istotne informacje na temat tego zdarzenia. KMP publikuje wizerunek poszukiwanego i jego rysopis: wiek – 50 lat, budowa ciała otyła, bez widocznego zarostu, ubrany był w niebieską czapkę z daszkiem, koszulkę typu polo w biało-niebieskie pasy, krótkie, zielone spodenki, klapki lub sandały koloru brązowego; poruszał się na białym rowerze, najprawdopodobniej marki Merida.

Poszukiwany przez policję mężczyzna; źródło: KMP Tychy

– Osoby które rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46 (tel. 32 32-56-230, 32 32-56-200 lub 112, e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl).

(vis)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here