Rozpoznajesz tych mężczyzn?

0
Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z policją, fot. KMP Tychy

W dwóch tyskich sklepach – przy ul. Armii Krajowej oraz przy ul. Kopernika – doszło do kradzieży artykułów o wartości ponad 1600 złotych. Policja zamieściła zdjęcia trzech mężczyzn, którzy mogą mieć istotne informacje na ten temat. Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Jak podała dziś (1.10) tyska policja, policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Tychach prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży alkoholu, artykułów spożywczych i przemysłowych o wartości ponad 1600 złotych. Do kradzieży doszło w dwóch sklepach – przy ul. Armii Krajowej oraz przy ul. Kopernika w Tychach – 20 czerwca 2020 roku.

Policja zamieściła zdjęcia mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje. Sporządzono rysopisy.

  1. Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, o krótkich czarnych włosach, lekko otyły, krępej budowy ciała, ubrany w szarą dresową bluzę Adidas, ciemne dresowe spodnie, czarne buty sportowe Nike z białymi podeszwami. Miał na twarzy maseczkę.
Poszukiwany mężczyzna, który może mieć istotne informacje w sprawie kradzieży w sklepie; fot. KMP Tychy

2.Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, o krótkich blond włosach, bez zarostu, ubrany w dresową bluzę w odcieniach czerwieni z napisem z przodu ILLEGAL, ciemne spodnie, ciemne buty.

Poszukiwany mężczyzna, który może mieć istotne informacje w sprawie kradzieży w sklepie; fot. KMP Tychy

 

3. Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, średniej budowy ciała, o krótkich ciemnoblond włosach, bez zarostu, ubrany w T-shirt z nadrukiem marki 4F, spodnie dresowe koloru niebieskiego marki 4F, czarne sportowe buty typu adidas.

Poszukiwany mężczyzna, który może mieć istotne informacje w sprawie kradzieży w sklepie; fot. KMP Tychy

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach: al. Bielska 46, tel. 47 85 512 30 , tel. alarmowy 112, e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

(t), źródło: KMP Tychy

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here