Ruina przy Teatrze Małym. Czytelnicy informują, my publikujemy

2

W wydaniach papierowych „Nowego Info” znajduje się rubryka pn.: „Nowe Info, słucham”. Publikujemy tu, zapewniając anonimowość, krótkie interwencje czytelników (niekiedy wraz z przysłanymi do nas zdjęciami) na temat m.in. zauważonych przez nich nieprawidłowości w funkcjonowaniu gmin lub komentarze dotyczące spraw publicznych.

Czytelnik z Tychów: Ze Szkieletorem przy al. Jana Pawła II w Tychach miasto zrobiło w końcu jakiś porządek. A kiedy prezydent zrobi porządek z ruiną przy Teatrze Małym? Chodzi o ceglany dom przy skrzyżowaniu ulic Hlonda i Braterskiej, a raczej o to co z tego domu zostało. Ruina bez dachu zarasta i od dawna szpeci okolicę (zdjęcie). Nie rozumiem dlaczego jeszcze tej ruiny nie rozebrano. Przecież takie sąsiedztwo dla teatru i dla placu przed zabytkowym kościołem św. Marii Magdaleny to wstyd dla miasta.

Aby zgłosić interwencję można telefonować do redaktora dyżurnego „Nowego Info” (w wydaniu papierowym podajemy kto aktualnie pełni dyżur) lub pisać na adres: redakcja@noweinfo.pl.

 

opr. (pp)

2 KOMENTARZE

  1. Teren między Teatrem Małym a Rynkiem jest mocno niewykorzystany, mogłoby cos reprezentacyjnego tam powstać jaki mini amfiteatr czy coś (oczywiście trzebaby orrurować potok tyski na tym krótkim odcinku).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here