Samobójstwo 14-latka w Łaziskach Górnych

0
fot. ZB

Samobójstwo 14-latka w Łaziskach Górnych. Wczoraj (2 października) w mieszkaniu w Łaziskach Górnych samobójstwo popełnił 14-letni chłopiec. Prokuratura Rejonowa w Mikołowie prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Maria Zaręba, prokurator rejonowa w Mikołowie, poinformowała nas dzisiaj, że trwa śledztwo w sprawie samobójczej śmierci 14-letniego chłopca. Do tragedii tej doszło wczoraj (2 października) w mieszkaniu przy ul. Wróblewskiego w Łaziskach Górnych, gdzie mieszkał 14-latek. Chłopiec się powiesił. Zarządzono przeprowadzenie sekcji zwłok. Prokuratura czeka na wyniki. Wczoraj przeprowadzono szczegółowe oględziny miejsca tragedii. Przesłuchiwani są świadkowie. Na razie, jak usłyszeliśmy, na tym etapie śledztwa trudno mówić z jakich powodów chłopak mógł targnąć się na życie.

Od starszej sierżant Ewy Urbańczyk, oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie, dowiedzieliśmy się, że policja powiadomiona została przez dyspozytora ratownictwa medycznego. Do mieszkania jako pierwszy dotarł lekarz pogotowia. Próbował reanimować 14-latka. Bezskutecznie. Na miejscu stwierdził zgon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here