Ścigany dwoma listami gończymi ukrył się w kanapie

0
zdjęcie ilustracyjne; fot. RB
Reklama

Mężczyzna z powiatu pszczyńskiego ścigany dwoma listami gończymi ukrył się przed policjantami w kanapie. Nic mu to nie dało.

Jak poinformowała wczoraj (24 września) Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie, policjanci z zespołu do praw poszukiwań zatrzymali 39-latka ściganego aż dwoma listami gończymi. Mężczyzna ukrył się przed policjantami w schowku kanapy, licząc, że uniknie więziennej celi. Ścigano go jako członka zorganizowanej grupy przestępczej zajmującego się przemytem narkotyków na terenie Unii Europejskiej.

Pod koniec 2020 r. Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej oraz Sąd Okręgowy w Katowicach wydały za 39-latkiem listy gończe. Mężczyzna, jak słyszymy, od pewnego czasu nie przebywał w swoim mieszkaniu, ukrywając się przed wymiarem sprawiedliwości.

– Czynności operacyjne doprowadziły do ustalenia  aktualnego miejsca pobytu – informuje KPP w Pszczynie. – Policjanci udali się do jednego z mieszkań na terenie powiatu pszczyńskiego, gdzie zatrzymali poszukiwanego. Mężczyzna, kompletnie zaskoczony wizytą policjantów, ukrył się w schowku łóżka. Mundurowi zatrzymali 39-latka, a następnie doprowadzili do zakładu karnego w Bielsku-Białej.

DLAP, (pp)

Reklama

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here