Senioriada 2021. Będzie się działo

0
Występy podczas pierwszej Senioriady w 2017 r.; fot. Wioleta Piróg

W piątek 25 czerwca, w godzinach od 15.00-21.00 w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury w Tychach odbędzie się Senioriada 2021. Na scenie śpiewać i tańczyć będą aktywni, tyscy seniorzy. To okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności, pasje, spotkać się i porozmawiać.

Od godziny 15.00 zaplanowano występy seniorów. Zaprezentują się: Zespół Ludowy Koła Gospodyń Wiejskich „Urbanowiczanki”, Klub Seniora „Platyna”, Grupa Taneczna „Antidotum”, Polski Związek Niewidomych, Aleksandra Hofman, Stowarzyszenie Promocji Tańca i Rekreacji działające przy TSM Oskard, Strefa Seniora przy FRES, Uniwersytet Trzeciego Wieku, KS Maluch, Tyska Rada Seniorów i przyjaciele oraz zespół wokalny „Gwiazdeczki w Kapeluszach”.

O godzinie 19.00 rozpocznie się się koncert Raisy Miszteli – tyszanki, znanej z programu Voice of Senior. O godz. 20.00 najlepsze przeboje Beatlesów wykona zespół coverowy The Postman.

Na seniorów czekają też: wystawa obrazów i rękodzieła, turniej brydża, pokaz mody, ćwiczenia zdrowego kręgosłupa, stoiska promocyjne i porady specjalistów.

– Seniorzy to bardzo ważna i coraz większa grupa mieszkańców naszego miasta. Z myślą o nich organizujemy kolejną już Senioriadę – wydarzenie, na którym starsze osoby mogą pokazać swoje talenty, umiejętności, ale także zawrzeć nowe znajomości czy po prostu razem spędzić czas – mówi Maciej Gramatyka, wiceprezydent Tychów ds. społecznych.

– Tyscy seniorzy udowadniają, że życie przez wiele lat może być ciekawe, pełne pasji i aktywności. Serdecznie zapraszam na Senioriadę – mówi Maciej Gramatyka, wiceprezydent Tychów ds. społecznych.

Wstęp na imprezę jest wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

(J)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here