Sklep Klubowy GKS Tychy

0
Fot. Jarosław Jędrysik

Od 26 lipca br. na Stadionie Miejskim w Tychach przy ul. Edukacji 7 otwarty jest Sklep Klubowy GKS Tychy. Kupić w nim można pełną gamę gadżetów związanych z drużyną Trójkolorowych – od smyczy, kubków, poprzez flagi, szaliki, proporczyki, po kolekcję ubrań dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

W sprzedaży są też m.in. pokrowce na telefony, breloczki, przypinki, pendrivy, bidony, plecaki, torby, czapki, maskotka klubowa (wilczek), poduszki, a nawet niemowlęce body z herbem klubu lub z maskotką czy jubileuszowe koszulki GKS-u (replika tych, w których drużyna grała w Pucharze UEFA w 1976 r. z 1.FC Koeln).
Jak usłyszeliśmy w sklepie 3 sierpnia, największym powodzeniem cieszą się ubrania dziecięce z klubowymi emblematami. Trzeba było już zamówić kolejną partię towaru.
Sklep Klubowy GKS Tychy jest czynny od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00–18.00 oraz w dni meczowe od godz. 11:00 do rozpoczęcia meczu. Na oficjalny fanpage’u sklepu na Facebooku: www.facebook.com/gkstychy.sklep można m.in. znaleźć zdjęcia dostępnych gadżetów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here