Skopał taksówkarza, bo użył klaksonu

0
fot. KMP Tychy

Skopał taksówkarza, bo użył klaksonu. Policjanci z Tychów zatrzymali 27-latka, który rozładował swoją agresję na taksówkarzu ostrzegającym go przed niebezpieczeństwem na drodze.

Jak podaje tyska policja, do zdarzenia doszło 12 września około godziny 15.00 w Tychach na skrzyżowaniu ulicy Hierowskiego z al. Bielską.

– 69-letni taksówkarz użył sygnału dźwiękowego, aby ostrzec innego kierującego, żeby nie doszło do kolizji, gdyż wykonywał on manewr zawracania. Zachowanie taksówkarza, który „zatrąbił” na kierowcę vw passata, niezmiernie zdenerwowało tego drugiego. W związku z czym zajechał drogę 69-latkowi, przez co ten musiał się zatrzymać. Agresywny mężczyzna wyszedł z samochodu i zaczął wygrażać się taksówkarzowi. Szarpał go próbując wyciągnąć z samochodu, jednak mu się to nie udało. Ostatecznie skopał taksówkarza, który doznał ogólnych obrażeń ciała – relacjonuje rzecznik tyskiej policji.

Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, jednak policja szybko go zatrzymała. Śledczy ustalają dokładny przebieg zdarzenia, przesłuchują zatrzymanego oraz świadków. 27-letni mężczyzna może usłyszeć zarzuty stosowania gróźb karalnych oraz spowodowania uszczerbku na zdrowiu. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator. Drogowy agresor może trafić za kratki nawet na 2 lata.

(r), źródło: KMP Tychy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here