Skromne obchody 1 maja

1
fot. ZB

Skromne obchody 1 maja. Tegoroczne obchody 1 maja w Tychach znowu będą skromne. Skupią się przy Pomniku Walki i Pracy, który stoi teraz w Parku Miejskim Solidarności.

Jak poinformował nas Włodzimierz Kwiatek, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Tychach, tyskie obchody Święta Pracy rozpoczną się o godz. 10.00 przed Pomnikiem Walki i Pracy. Chodzi o pomnik powszechnie nazywany „Żyrafą” stojący w Parku Miejskim Solidarności. Lewicowa uroczystość przed tym pomnikiem składać się będzie, jak słyszymy, z krótkiego, okolicznościowego przemówienia i złożenia kwiatów.

(pp)

 

1 KOMENTARZ

  1. Panie prezydencie Dziuba. Dlaczego Pan nie organizuje obchodów pierwszomajowych dla mieszkańców, którzy Pana wybrali na tak zaszczytne stanowisko? Przecież to Pana obowiązek wypełniać przynajmniej podstawowe obowiązki wobec swoich wyborców, niezależnie z jakiej opcji Pan się wywodzi (wyborcy pamiętają) i jaka opcja jest Pana ulubieńcem. Czyżby już Pan nie potrzebował wyborców na zbliżające się wybory? To może chociaż wypełni Pan swoje zobowiązania wobec byłych wyborców oraz tych, którzy nadali należną nazwę jakiemuś „nienazwanemu” parkowi? Nowa nazwa do czegoś Pana zobowiązuje! Na jakiej podstawie SLD zawłaszcza święto robotnicze, w dodatku obchody nazywając miejskimi, pomimo tego, że ORGANIZUJE TE OBCHODY SLD, dziecko PZPR, które zostało „obalone” przez „Solidarność”, której nazwę przyjął park miejski!!! Czy Panu nie wstyd? Czy nie wstyd wszystkim radnym z różnych opcji, oprócz SLD? Drodzy radni. Wstyd mi za Was. Gdzie Wasz honor??? Tak „walczyliście” o uhonorowanie „swojego” parku, i POdarowaliście GO dla SLD?! WSTYD I HAŃBA SOLIDARNOŚCIOWCY Z BOŻEJ ŁASKI.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here