Śledztwo ws. śmierci przy szkole podstawowej

0
Policja w miejscu zdarzenia, 21.01.2020r.; fot. ZB

Wczoraj (21 stycznia), po zapadnięciu zmroku, niedaleko Szkoły Podstawowej nr 11 w Tychach znaleziono zwłoki mężczyzny. Prokuratura Rejonowa w Tychach prowadzi śledztwo w sprawie tej śmierci.

O zdarzeniu pisaliśmy wczoraj. Ciało znaleziono przy chodniku biegnącym od wiaduktu na al. Bielskiej do ul. Czystej. Dzisiaj (22 stycznia) Monika Stalmach, prokurator rejonowy w Tychach, poinformowała nas, że na miejsce zdarzenia przyjechała karetka pogotowia, lekarz stwierdził nagły zgon. Przyczyna śmierci nie jest znana, dlatego, jak słyszymy, prokurator wszczął śledztwo w tej sprawie. Zlecono przeprowadzenie sekcji zwłok. Wyniki sekcji jeszcze nie są znane.

Do tej pory prokuratura ustaliła, że zwłoki 55-letniego mężczyzny przypadkowo znalazła o godz. 17:45 przechodząca chodnikiem kobieta. Ustalono tożsamość zmarłego. Był tyszaninem, kierowcą TIR-a, mieszkał niedaleko. Właśnie wrócił z trasy. Swoją ciężarówkę zaparkował na al. Bielskiej przy hipermarkecie. Najprawdopodobniej wracał po pracy do domu.

(vis)

Zgon przy szkole podstawowej. Co wiadomo po sekcji zwłok

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here