Smartfon za jedno zdjęcie

0
Zwycięskie zdjęcie. Robert, syn Ewy Mazur przed miasteczkiem Twinpigs w Żorach; fot. Ewa Mazur

Ewa Mazur z Żor, stała czytelniczka naszego portalu internetowego, wygrała konkurs fotograficzny „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu”. W nagrodę otrzymała elegancki smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus.

Konkurs współorganizowało Nowe Info wraz ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych w ramach projektu „InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce”, współfinansowanego przez Unię Europejską.

Konkurs polegał na sfotografowaniu inwestycji zrealizowanej w otoczeniu czytelników przy wsparciu funduszy unijnych. Nagrodą był smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black warty 850 zł.

Komisja konkursowa zadecydowała, że zwyciężczynią konkursu jest Ewa Mazur z Żor. „Fotografia przedstawia utworzony w Żorach Westernowy Park Rozrywki »Twinpigs« dofinansowany z UE. To prawdziwa wizytówka naszego miasta, bardzo ciekawa atrakcja turystyczna dla przyjezdnych oraz dla nas mieszkańców. Spędzamy tam czas na różnych zabawach i koncertach. Miasteczko jest również atrakcyjne zimową porą, bo licznymi światełkami i magiczną atmosferą cieszy nasze oko. Uważam że jest to bardzo trafiona i udana inwestycja” – napisała w swoim zgłoszeniu pani Ewa.

Ewa Mazur i redaktor naczelny „Nowego Info” Jarosław Jędrysik; fot. A. Przybyła

W czwartek, 5 lipca pani Ewa odwiedziła naszą redakcję. Nagrodę wraz z gratulacjami przekazał jej Jarosław Jędrysik, redaktor naczelny gazety i portalu „Nowe Info”.
(L)

Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu „InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here