Śmiertelny wypadek przy Piramidzie. Ustalenia prokuratury

0
Miejsce śmiertelnego wypadku; fot. ZB

Śmiertelny wypadek przy Piramidzie. Ustalenia prokuratury. Wczoraj (28.09) na przejściu dla pieszych na ul. Sikorskiego zginął 82-letni tyszanin. Sprawę wyjaśnia prokuratura.

O wypadku pisaliśmy wczoraj (tutaj). Monika Stalmach-Ćwikowska, prokurator rejonowa w Tychach, poinformowała nas dzisiaj (29.09), że nie ma jeszcze wyników sekcji zwłok ofiary wypadku. 21-letni kierowca mercedesa sprintera został zatrzymany na 48 godzin. W chwili gdy przekazywano nam tę informację nie był jeszcze przesłuchany. Na razie wiadomo tylko tyle, że był trzeźwy.

Prokuratura dysponuje raportem z oględzin miejsca gdzie doszło do tragedii. Pewne okoliczności udało jej się już ustalić. Przede wszystkim, jak słyszymy, 82-letni tyszanin znajdował się na pasach, gdy mercedes sprinter potrącił go swoim zewnętrznym lusterkiem. Mężczyzna zginął na miejscu. Przez oznakowane przejście dla pieszych razem z 82-latkiem przechodziła jego żona. Kobieta cudem uniknęła śmierci, tylko dlatego, że w chwili gdy nadjechał mercedes znajdowała się dwa kroki za swoim mężem.

AKTUALIZACJA (3.10): tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here