Śmiertelny wypadek. Zginął 39-latek

0
fot. policja

Dzisiaj (26.02) rano doszło do śmiertelnego wypadku na „wiślance” w Pawłowicach. Zginął 39-letni kierowca volkswagena. Z nieustalonych przyczyn jego samochód uderzył w naczepę tira, następnie dachował, na końcu wpadł do rowu. Policjanci wyznaczyli objazdy. Podróżujący trasą DK-81 kierowani są na DW-939, w kierunku Cieszyna.

 Jak podaje policja, informację o zdarzeniu dyżurny pawłowickiego komisariatu odebrał o 7.20. Wynikało z niego, że na DK-81, kierunek Wisła, w okolicach tamtejszego zajazdu, zderzyły się dwa samochody, ciężarowy i osobówka. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że jadący w kierunku Wisły 39-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju, z nieustalonych przyczyn wjechał swoim vw arteonem pod naczepę tira. Po zderzeniu jeszcze dachował i ostatecznie wjechał do rowu. Na miejsce wezwano służby medyczne, w tym ekipę helikoptera. Niestety, pomimo starań ratowników nie udało się uratować życia mężczyzny.

– Na chwilę obecną nie wiadomo, jaki manewr wykonywał kierowca ciągnika: czy zawracał, czy tylko zmieniał pas ruchu. Nie wiadomo również, którym pasem jechał kierowca osobówki. To wszystko będą ustalać śledczy – relacjonuje rzecznik KPP w Pszczynie.

Policjanci drogówki zabezpieczają miejsce zdarzenia, wykonują oględziny wypadku, opisują ślady i sporządzają dokumentację fotograficzną – podaje policja.

(t), źródło: KPP Pszczyna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here