W sobotę przyjedzie „EuroTruck”

0
EuroTrack z piłkarskimi atrakcjami zawita do Tychów w sobotę 25 marca

W sobotę przyjedzie „EuroTruck”. Quick feet, czyli urządzenie do treningu umiejętności piłkarskich, refleksomierz oraz fotobudka – takie atrakcje będą czekały na tyszan w „EuroTrucku” – ciężarówce promującej Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 Polska 2017, która pojawi się w sobotę 25 marca na placu Baczyńskiego.

Jak informuje Ewa Grudniok, rzecznik prasowa Urzędu Miasta Tychy, ta mobilna strefa kibica dostępna będzie do dyspozycji mieszkańców w godz. 15.00-19.00. Znajdą się w niej trzy różne strefy aktywności zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

W tym samym dniu w Pasażu Kultury Andromeda o godz. 17.30 z polskimi kibicami spotka się czeska drużyna piłkarska do lat 21, uczestnik czerwcowego turnieju UEFA EURO U21 w Polsce. Do Tychów przyjedzie trener czeskiej reprezentacji Vítězslav Lavička, kapitan drużyny Aleš Čermák i inni członkowie reprezentacji U21, a wspierać ich będzie swoim występem popularna piosenkarka Ewa Farna.

Obok Gdyni, Kielc, Bydgoszczy, Krakowa i Lublina, Tychy będą jednym z miast gospodarzy Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 w piłce nożnej. Mistrzostwa odbędą się w dniach 16-30 czerwca br.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here