Spalony samochód, a w nim zwłoki

2
Zdjęcie ilustracyjne, nie przedstawia opisywanego zdarzenia; fot. Sue Rickhuss/Pixabay
Reklama

Makabrycznego odkrycia dokonali 27 stycznia pracownicy firmy wodociągowej. Zauważyli spalony samochód, a w nim zwęglone zwłoki.

Jak informuje nas asp. sztab. Katarzyna Skrzypczyk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu, wrak i ciało znajdowało w rejonie ulic: Kolonia Leśna i Czerniny w Chełmie Śląskim (na granicy z Bieruniem).

– To tereny pól uprawnych, najbliższe zabudowania oddalone są od tego miejsca około kilometra. Około godziny 17.00 dyżurny komendy otrzymał informację od pracowników firmy wodociągowej, którzy przejeżdżali w tym rejonie, że zauważyli wrak spalonego samochodu. Przyglądając się bliżej znalezisku stwierdzili, że w aucie znajduje się spalone ciało ludzkie – mówi asp. sztab. Katarzyna Skrzypczyk.

Jak słyszymy od rzecznik policji, zwłoki były w takim stanie, że trudno ustalić ich płeć. Trwają działania, które mają ustalić, kim był denat (denatka). Prokurator zlecił sekcję zwłok.

Jak informuje nas Katarzyna Skrzypczyk, zwłoki znajdowały się na fotelu kierowcy. Samochód to renault clio.

Reklama

Bieruńscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mysłowicach prowadzą śledztwo, które ma wykazać czy mamy do czynienia z wypadkiem czy działaniem osób trzecich (zabójstwem).

(JJ)

Reklama

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here