Sprawa pomalowania elewacji szkoły. Rozpoznajesz kogoś ze zdjęć?

0
W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia, na których jest wizerunek osób, które mogą posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje; źródło: KMP Tychy

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie pomalowania elewacji budynku szkoły przy ulicy Norwida. Policjanci proszą, by wszyscy, którzy wiedzą coś na temat tego zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, skontaktowali się z tyską komendą.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia elewacji budynku szkoły poprzez pomalowanie farbą, co spowodowało straty w wysokości tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło 30 stycznia 2021 roku około godziny 23.00 na terenie szkoły przy ulicy Norwida w Tychach.

Jak podaje policja, w toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia, na których jest wizerunek osób, które mogą posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Rysopis: pierwsza osoba ubrana jest w jasne spodnie, szarą bluzę, czarną czapkę oraz ciemne obuwie; druga osoba ma jasne spodnie, szarą bluzę.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia, na których jest wizerunek osób, które mogą posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje; źródło: KMP Tychy

 

źródło: KMP Tychy

Policja prosi, by wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osoby ze zdjęć, skontaktowali się z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

(t), źródło: KMP Tychy

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here