Strefa kibica w Gemini Park

0

Drużynowy Turniej Konsolowy, wystawa zdjęć, piłkarskie stanowiska VR, konkursy i malowanie twarzy czeka na klientów galerii handlowej Gemini Park, którzy w sobotę 27 kwietnia wybiorą się na zakupy. Impreza promuje zbliżające się Mistrzostwa Świata U-20, które odbędą się m.in. w Tychach.

Coraz mniej czasu zostało do FIFA U-20 World Cup w Tychach. Do miasta przyjadą zawodnicy będący przyszłością piłki nożnej – to w trakcie tego turnieju pokazali się światu Messi, Aguero czy… Maradona.

Zanim na Stadionie Miejskim w Tychach zabrzmi pierwszy gwizdek (24 maja zagrają Katar z Nigerią), kibice zostaną zaproszeni do strefy kibica w Gemini Park. Na miejscu będą czekać na nich konkursy z nagrodami, strefa wirtualnej rzeczywistości, wystawa prezentująca zdjęcia z Mistrzostw Europy U-21 przed dwoma laty (również odbywały się w Tychach), malowanie twarzy, a także piłkarskie rozgrywki na konsoli.

W ramach Drużynowego Turnieju Konsolowego chętni zagrają mistrzostwa świata w grę FIFA 19 w dwuosobowych drużynach. Turniej rozpocznie się losowaniem drużyn narodowych i odbędzie się metodą play-off, czyli przegrana para odpada. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody (bony zakupowe na 500 zł dla zwycięskiej pary).

Aby się zapisać, wystarczy napisać wiadomość do strony Młodzi Mistrzowie w Tychach na Facebooku i podać dane osób z drużyny. Uwaga! Warto się pospieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona – organizatorzy przewidują udział 32 drużyn. Szczegółowy regulamin turnieju na powyższym profilu FB.

(J)

Argentyna zagra w Tychach

Dodaj komentarz