„Święto Pierogów – majówka w Parku Miniatur”. Wygraj zaproszenia

0

Wszyscy kochamy pierogi. Zapach mięsnych farszów, przysmażonej cebulki, smakowitego boczku, jagód i truskawek poczujemy na dziedzińcu Warowni w Inwałdzie w dniach 27.04-5.05 br. w długi majowy weekend. Szef kuchni Andrzej Jordanek zapewnia : „codziennie zapraszamy na różnorodne pierogowe niespodzianki”.

Nie zabraknie oczywiście tradycyjnych polskich przebojów (rarytasów):
pierogów z mięsem okraszonych cebulą z boczkiem,
pierogów z kapustą i grzybami,
pierogów z kaszą gryczaną,
pierogów na słodko z truskawkami lub jagodami podanymi z bitą śmietaną.

Dla gości kochających podróże w pierwszy dzień dookoła świata proponujemy przysmaki kuchni z różnych stron świata :
pierogi norweskie z łososiem i serem ricotta,
pierogi chińskie z farszem i grzybami shitake,
pierogi włoskie z serem feta, bazylią i zieloną pietruszką,
pierogi arabskie z migdałami i cynamonem (czy można nie spróbować?),
pierogi ruskie okraszone cebulką.

Weekend majowy to nie tylko kulinarna przygoda. W tych dniach zaprosimy rodziny do wspólnej zabawy „Ratujmy skazańca”. Mama, tata, synek, córka przejdą przez rycerski obóz szkoleniowy aby uzyskać magiczne kamienie. Następny etap to zdobywanie zaczarowanych amuletów, bez których nie ma co się pokazywać u srogiego kata. Nasz kat podejmie ostateczną decyzję o losach biednego skazańca. Dla wszystkich średniowieczne podziękowanie za pomoc. Cała gra oczywiście na wesoło i każdy bez problemu sobie poradzi z tym zadaniem.

Konkurs: do wygrania 5 dwuosobowych zaproszeń na „Święto Pierogów” w Inwałdzie. Wystarczy na adres konkurs@noweinfo.pl przesłać odpowiedź na pytanie: jakie nowości pojawiły się w Parku Miniatur w sezonie 2019 oraz uzasadnić, z której nowości skorzystałbyś najchętniej. 

Konkurs trwa do wtorku, 23 kwietnia do godz. 15.00. Redaktor naczelny „Nowego Info” wybierze odpowiedzi z najciekawszymi uzasadnieniami. Laureaci zostaną powiadomieni e-mailem zwrotnym 23 kwietnia br.

Zaproszenie obejmuje jednorazowe wejście i skorzystanie z atrakcji w Parku Miniatur „Świat Marzeń” oraz Warowni w Inwałdzie w dniach od 27.04-5.05.2019 r.
Pomocne informacje na: www.parkminiatur.comArtykuł promocyjny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here