Szafką w żonę

0
fot. policja

Szafką w żonę. Mikołowscy policjanci zatrzymali 45-latka podejrzanego o uszkodzenie ciała swojej żony oraz 17-letniej córki.

Jak poinformowała 7 grudnia mikołowska komenda, oficer dyżurny odebrał telefoniczne zgłoszenie, dotyczące awanturującego się męża, który demoluje mieszkanie oraz bije domowników. Kiedy mundurowi przyjechali pod wskazany adres, okazało się, że 45-letni mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę, w trakcie której zdemolował całe mieszkanie, kilkukrotnie kopnął swoją żonę, szarpał ją i rzucił w nią szafką łazienkową z lustrem. W wyniku tego pokrzywdzona przewróciła się i uderzyła tyłem głowy w umywalkę.

Podczas awantury na miejscu były obecne dzieci w wieku 17-, 14- i 7 lat, które stanęły w obronie matki. Niestety, w wyniku szarpaniny 17-latka również doznała zadrapań i skaleczeń skóry.

Pijany agresor trafił do policyjnej celi. Mikołowianin usłyszał zarzuty, do których się przyznał i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Jego dalszy los leży w rękach sądu.

Źródło: KPP Mikołów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here