Szczepienia i spisywanie przy kościele św. Jana Chrzciciela

0
Namioty przy kościele św. Jana Chrzciciela w Tychach, gdzie można dzisiaj do godz. 14.00 zaszczepić się i spisać, 12.09.2021r.; fot. ZB
Reklama

Dzisiaj (12 września) przy kościele św. Jana Chrzciciela w Tychach do godz. 14.00 można się zaszczepić przeciwko COVID-19. Dyżur pełnią tu również rachmistrzowie spisowi.

Obok kościoła św. Jana Chrzciciela w Tychach stoją dzisiaj dwa namioty. W jednym dyżur pełnią  rachmistrzowie spisowi, w drugim obsługa medyczna szpitala Megrez czeka na chętnych do zaszczepienia się przeciwko koronawirusowi.  Punkty te otwarte zostały o godz. 8.00, będą czynne do godz. 14.00.

Jak informuje parafia św. Jana Chrzciciela, szczepienie przy kościele zorganizował Urząd Miasta Tychy. Aby przyjąć dawkę szczepionki należy pokazać jedynie dowód osobisty. Natomiast osoby, które jeszcze nie dopełniły obowiązku poddania się spisowi powszechnemu mogą skorzystać z pomocy rachmistrzów. Można od razu spisać całą rodzinę – w tym celu wystarczy mieć numery PESEL domowników. Prowadzony obecnie Narodowy Spis Powszechny trwa od 1 kwietnia 2021 r. Zakończy się w czwartek 30 września. Jest obowiązkowy, a to znaczy, ze jeśli ktoś tego obowiązku nie wypełni musi liczyć się z karą.

(pp)

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here