Szukają rowerzysty, który potrącił 86-latka

0
fot. KPP Mikołów

Policjanci z Mikołowa szukają rowerzysty, który pod koniec lipca na mikołowskim rynku potrącił 86-latka. Starszy człowiek ze złamanym nadgarstkiem trafił wówczas do szpitala. Wizerunek sprawcy zdarzenia zarejestrowały kamery monitoringu. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości widocznego na zdjęciach człowieka.

O zdarzeniu policja informowała komunikacie z dnia 30 lipca br. (tytuł: „Staranował 86-latka! – Policja poszukuje świadków).

Dziś, 30 sierpnia, policja ponawia komunikat – dodane zostały zdjęcia.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na zdjęciach proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie pod numerem całodobowym 32 7377200, 112, 32 7377 280 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30) lub mail: e-mail: komendant@mikolow.ka.policja.gov.pl

Policja informuje, że gwarantuje anonimowość.

Rysopis sprawcy: wiek około 20 lat, włosy koloru blond, ubrany w koszulkę typu T-shirt koloru niebieskiego, ciemne spodnie długości do kolan, buty w kolorze czarno-białym. Mężczyzna poruszał się na rowerze koloru niebieskiego z plastikowymi błotnikami oraz bagażnikiem nad tylnym kołem. Jechał ulicą Jana Pawła II w kierunku ulicy Prusa. Do potrącenia doszło 29 lipca przed godziną 12.00.

(t), źródło: KPP Mikołów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here