Tajemnica zwłok znalezionych w tyskim lesie

0
Przedmioty znalezione przy zwłokach; fot. KMP Tychy
Reklama

Tyska policja stara się wyjaśnić tajemnicę zwłok znalezionych w lesie. Na ciało martwego mężczyzny natknięto się we wrześniu w rejonie ulicy Towarowej i Drogi Krajowej nr 1 w Tychach, ale do tej pory nie udało się ustalić tożsamości zmarłego.

Komenda Miejska Policji w Tychach poinformowała dzisiaj (12 października), że do tej pory nie udało ustalić tożsamości mężczyzny, którego zwłoki znaleziono 13 września 2021 r. w lesie, w rejonie pętli przy ul. Towarowej i Drogi Krajowej nr 1 (w kierunku Katowic). Sekcja zwłok wykluczyła „działanie osób trzecich”, czyli zabójstwo.

KMP podaje rysopis denata: wiek około 50-60 lat; wzrost 185 cm; waga 95 kg; normalna budowa ciała; włosy krótkie, siwe z głęboką łysiną czołową; pełne uzębienie.

Ubiór: spodnie jeansowe niebieskie, bluza brązowa, buty niebieskie sportowe.

Zmarły miał przy sobie szarą bluzę polarową, czarny plecak, w którym znajdowały się:  otwarte opakowanie sucharków, maszynka do golenia, okrągłe lusterko, grzebień, krem do rąk, żel do rąk, inhalator leku, różaniec, klucze (6 sztuk), latarka, zapalniczka, długopis i małe opakowanie keczupu.

Reklama

Policja prosi, by wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach, dzwoniąc pod numery telefonów: 47 85 513 86 lub 47 85 512 80.

(pp)

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here