Tego nie możesz przegapić – sprawdź najlepsze imprezy klubowe w grudniu

0
Reklama

Dobry pretekst do zabawy można znaleźć o każdej porze roku. Latem skłaniają do tego długie, ciepłe wieczory, a zimą – trwający od wczesnego popołudnia zmrok. Zobacz, jakie są najlepsze imprezy klubowe w grudniu 2019!

Mikołajki, święta, a później Sylwester – w grudniu jest wiele czasu na to, by dobrze się bawić. Fajnie prezentuje się kalendarz imprez na okres między świętami a Sylwestrem, gdy wiele osób ma nieco więcej niż zwykle czasu na zabawę. Być może szalona impreza 30 grudnia na dzień przed Sylwestrem byłaby przesadą, ale wciąż pozostaje do zapełnienia cały weekend od 27 do 29 grudnia. Okazuje się, że to właśnie wtedy będą odbywać się najlepsze imprezy grudnia!

W piątek warto wybrać się do Sopotu. Można się tam przekonać, że wciąż dobrze mają się kultowe polskie kluby techno, takie jak Sfinx. To miejsce znane z najlepszych imprez, które rozkręcają już od ok. dwóch dekad największe gwiazdy clubbingu. Tak samo będzie 27 grudnia, gdy wystąpi niemiecki dj SNTS. Sami organizatorzy zapowiadają, że trzeba się nastawiać na „brudny klimat berlińskich podziemi”, a więc będzie to coś dla wytrwałych bywalców klubów, którzy lubią zabawę do rana. Poza główną gwiazdą wieczoru wystąpi jeszcze sześciu innych didżejów. Klimat imprezy ma być związany z gatunkami techno i house.

Najlepsze imprezy grudnia we Wrocławiu

Tymczasem we Wrocławiu od jakiegoś czasu działa miejsce, które promuje clubbing w wydaniu glamour. W klubie X-Demon są najlepsze imprezy, ale obowiązuje na nich styl smart casual, a bilety trzeba rezerwować z wyprzedzeniem. Miejsce ma bardzo wysmakowany wystrój i kładzie duży nacisk na imprezy VIP, z pakietami tego typu na organizowanych przez siebie Sylwestrach i innych wydarzeniach, a także specjalną salą, którą można wynająć na prywatne przyjęcia.

Reklama

28 grudnia warto wybrać się tu na koncert Dj Krisa. To stały rezydent najlepszych polskich klubów z muzyką techno, w tym wrocławskiego X-Demona. Oczywiście jak zwykle w przypadku tego miejsca, do wyboru są bilety Platinum VIP, VIP i standardowe wejściówki. Już teraz sprzedaż biletów z pierwszej puli została zakończona – warto się spieszyć, dopóki jeszcze można kupić te z drugiej puli.

A co z najlepszymi grudniowymi imprezami Poznania?

W Poznaniu będzie dominował nieco inny klimat. Wciąż mowa o muzyce klubowej, ale w lżejszym wydaniu. Zespół Kamp! był jedną z pierwszych nadziei polskiej muzyki elektronicznej. Debiutował prawie 10 lat temu, gdy większość kultowych dziś polskich zespołów reprezentujących współczesny elektroniczny pop jeszcze nie istniała.

Zespół złożony z doświadczonych producentów rozpędził się w swoich poszukiwaniach do mocniejszej elektroniki, zahaczającej o techno. Jednak sami muzycy przyznają w wywiadach, że oparta na tych poszukiwaniach płyta „Dare” nie była do końca sukcesem. Okazało się, że trudna w odbiorze, eksperymentalna muzyka, nie sprawdza się na koncertach. Dziś więc Kamp! wraca z nowym materiałem, w którym na nowo dla siebie odkrywa to, co w elektronice najlepsze. Na koncercie 15 grudnia w klubie Tama w Poznaniu ma być miejsce na taniec do żywiołowego techno z elementami muzyki granej na żywo. Takie bezpretensjonalne podejście do muzyki elektronicznej zapewnia najlepsze koncerty i niezapomniane wrażenia dla publiczności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here