Ten mężczyzna może wiedzieć coś o zabójstwie

0
Ten mężczyzna może mieć wiedzę na temat okoliczności zabójstwa; fot. KMP Tychy

Na polecenie prokuratora nadzorującego śledztwo dotyczące zabójstwa policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który może wiedzieć coś w tej sprawie. Osoby, które rozpoznają człowieka ze zdjęć, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Tychach.

Do zabójstwa doszło 1 lipca br. w Tychach przy ul. Harcerskiej. O godz. 21.00 przed tamtejszym sklepem doszło do sprzeczki między dwoma mężczyznami. 53-letni tyszanin zwrócił uwagę 25-latkowi (również z Tychów), że ten nie założył maseczki. Ta uwaga na tyle rozsierdziła młodego mężczyznę, że skatował 53-latka, który zmarł w szpitalu. WIĘCEJ O SPRAWIE CZYTAJ TUTAJ.

Mężczyzna, którego zdjęcia opublikowała tyska policja może posiadać istotne informacje na temat okoliczności tego zabójstwa.

Rysopis: wiek ok. 60-65 lat, średniej budowy ciała, łysiejący, noszący okulary korekcyjne, a w dniu zdarzenia ubrany w koszulę z krótkim rękawem koloru niebieskiego.

Fot. KMP Tychy

Osoby które rozpoznają mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numerem telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 80, 112 lub na e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here