To już horror! Kolejne potrącenie na pasach

0
Miejsce wypadku: przejście dla pieszych na ul. Jaśkowickiej, 12.10.2017r.; fot. ZB

To już horror! Kolejne potrącenie na pasach. Dwie godziny temu (12 października) samochód osobowy znowu potrącił pieszego na oznakowanym przejściu, tym razem na ul. Jaśkowickiej. Poszkodowanym jest mężczyzna. To już horror! Rano, na pasach przed tyskim ratuszem potrącona została kobieta.

Na przejściu dla pieszych na ul. Jaśkowickiej samochód marki Toyota Auris potrącił dzisiaj (12.10) ok. godz. 11.40 mężczyznę przechodzącego przez jezdnię – informuje nas asp. Barbara Kołodziejczyk, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Tychach. Toyotą kierował 48-letni mężczyzna (był trzeźwy). Ranny przechodzień ma 67 lat. Przewieziony został do szpitala.

Na miejsce wezwana została straż pożarna, która uprzątnęła teren. Gdy przybyliśmy tam, na jezdni widoczne były jeszcze ślady krwi.

Brygadier Szczepan Komorowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tychach, poinformował nas, że zaraz po wypadku 67-letni mężczyzna poddany został akcji reanimacyjnej przez lekarzy pogotowia ratunkowego. Akcja ta zakończyła się sukcesem, dlatego rannego odwieziono później do szpitala.

Również dzisiaj, niecałe 4 godziny wcześniej, na oznakowanym przejściu dla pieszych przy Urzędzie Miasta Tychy potrącona została kobieta (piszemy o tym tutaj).

AKTUALIZACJA (13.10.2017): tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here