Tyskie Targi Aktywnej Kobiety

0

W hali sportowej przy al. Piłsudskiego 24 listopada odbędą się Tyskie Targi Aktywnej Kobiety. Wydarzenie skierowane jest do osób, które nie lubią spędzać wolnego czasu w domu, dbają o kondycję, a także lubią poznawać nowych ludzi.

Impreza, której organizatorem jest Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy, rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa do 15.00. Na gości czekać będą różne atrakcje i oferty, również dla tych najmłodszych. Ci będą mogli spędzić czas w Klubie Malucha, a te nieco starsze podszlifować swój język niemiecki podczas warsztatów prowadzonych przez Szkołę Językową TippTopp. Oprócz tego na stoiskach i w czasie pokazów będzie można przekonać się o formach aktywności dla kobiet dostępnych w Tychach. Fitness, badminton, hokej, piłka nożna czy sztuki walki? Każdy znajdzie coś dla siebie.

Gośćmi specjalnymi będą ambasadorki kobiecej aktywności, związane z naszym regionem. Weronika Nowakowska – wicemistrzyni świata i brązowa medalistka mistrzostw świata w biathlonie, trzykrotna olimpijka; Joanna Jochemczyk – finalistka Miss Polski 2015, Miss Globe Poland 2016, a także reprezentantka Polski na konkursie Miss Tourism Queen International 2016 w Chinach oraz Alicja Pyszka-Bazan, wielokrotna reprezentantka Polski w Bikini Fitness.

– W Tychach jest dużo aktywnych osób, tworzących świetne inicjatywy dla naszych mieszkańców. Postanowiliśmy zorganizować targi, na których ci niezdecydowani będą mogli się przekonać o mnogości różnych form spędzania wolnego czasu, które często są tuż obok nas – mówi Dawid Kołodziejczyk, prezes KKS Polonia Tychy. – W naszym klubie zawsze stawialiśmy na kobiety i tak jest również tym razem. Pokażemy z pomocą naszych gości, że rodzina czy obowiązki nie są przeszkodą w dbaniu o siebie. Wręcz przeciwnie – przekonuje.

Swoje oferty przedstawiać będą m.in. FitCurves, Viking Crossfit, BuggyGym, FitPapu, KKS Polonia Tychy, Atomówki GKS Tychy, sekcja zapaśnicza MOSM Tychy, Oyama Karate, Oriflame, szkoła językowa TippTopp, Klub Malucha Fundacji MultiIntegra.

(J)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here