Tyszanin wicemistrzem Polski i Europy w rajdach terenowych

0
Aleksander "Fazi" Szandrowski i Rafał Płuciennik przed startem do rajdu; fot. RMF 4RACING Team

Tyszanin Aleksander Szandrowski, kierowca RMF 4RACING Team wraz z pilotem Rafałem Płuciennikiem został wicemistrzem Polski i wicemistrzem Europy w rajdach terenowych, w klasie TH.

Śląscy kierowcy potwierdzili dobrą formę w ciągu całego sezonu w ostatnim tegorocznym rajdzie Baja Inter Cars (21-23 października br.) w Żaganiu-Szprotawie. To tam emocjonująca walka do ostatniego odcinka pozwoliła wyłonić terenowych mistrzów w poszczególnych kategoriach. Wymagający teren, tworzące się jamy, koleiny i zalegająca w nich woda były sporym utrudnieniem dla wszystkich rajdowców. Wielu z nich nie poradziło sobie z trudami odcinków specjalnych.

Aleksander „Fazi” Szandrowski i pilotujący go Rafał Płuciennik zakończyli rywalizację na 1. miejscu w klasie TH i na 2. pozycji w generalce rajdu. Wyniki te, pozwoliły zdobyć załodze tytuł wicemistrza Europy oraz wicemistrza Polski w klasie TH. Rajdowcy zgodnie przyznają, że zdobyte trofea są ich największym dotychczasowym sukcesem w karierze.

ruga załoga reprezentująca barwy RMF 4RACING Team, w składzie Krzysztof Biegun i Tomasz Dołhan ukończyła rajd plasując się na 2. pozycji w grupie OPEN. Duet przypieczętował tym samym tytuł wicemistrza Polski.

Dobra i konsekwentna jazda zawodników RMF 4RACING Team pozwoliła drużynie przypieczętować tytuł mistrza Polski w klasyfikacji zespołów.

Dodaj komentarz