Uderzył w drzewo. Zginął na miejscu (aktualizacja)

0
Fot. KPP Mikołów
Reklama

Dziś (11.10) w południe pisaliśmy o śmiertelnym wypadku w Mikołowie Bujakowie, do niego doszło ok. godz. 11.00. Na ul. Sosnowej (DW 927), na wysokości Śląskiego Ogrodu Botanicznego kierowca seata ibizy uderzył w przydrożne drzewo. Zginął na miejscu. 

Obecnie podajemy więcej szczegółów. Jak informuje nas mł. asp. Bogusława Dudek z mikołowskiej komendy ustalono już, że ofiarą wypadku był 57-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego. Jego samochód uderzył w drzewo i zjechał ze skarpy. Mężczyzna wypadł z auta na jezdnię. Zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Prokurator zarządził sekcję zwłok.

57-latek jechał z centrum Mikołowa w kierunku Bujakowa. Na razie nie wiadomo, dlaczego wypadł z drogi. Siła zderzenia był ogromna, z seata niewiele zostało. DW 927 w Mokrem i Bujakowie jest wąska i rosną wzdłuż niej duże drzewa. Jest tam niebezpiecznie. Należy zachować szczególną ostrożność przy używaniu pedału gazu i przy mijaniu się z pojazdami jadącymi z naprzeciwka.

Reklama

Po wypadku ruch na ul. Sosnowej był zablokowany. Mundurowi zarządzili objazdy – od strony Bujakowa w kierunku DK44 oraz od centrum Mikołowa w kierunku Łazisk Górnych. Wyjaśniane są dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Fot. KPP Mikołów
Fot. KPP Mikołów
Fot. KPP Mikołów
Fot. KPP Mikołów
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here