Uderzył w drzewo. Zmarł na miejscu

0
Tyle zostało z seata ibizy; fot. Bogusława Dudek, KPP Mikołów
Reklama

Jak poinformowała nas przed chwilą mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie, dziś (11 października) około południa w Mikołowie Bujakowie doszło do śmiertelnego wypadku samochodowego.

Do zdarzenia doszło na Drodze Wojewódzkiej nr 927 (ul. Sosnowa), w rejonie Śląskiego Ogrodu Botanicznego. Jak relacjonuje z miejsca wypadku rzecznik policji , kierowca jadący seatem ibizą od centrum Mikołowa z nieustalonych jeszcze przyczyn uderzył w przydrożne drzewo. Wypadł z auta na przeciwległy pas ruchu. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Zniszczony doszczętnie samochód znajduje się w rowie. Nie są znane jeszcze personalia mężczyzny, bo nie znaleziono żadnych dokumentów.

Na miejscu trwają czynności policji. Ruch na ul. Sosnowej jest zablokowany. Mundurowi kierują na objazdy – od strony Bujakowa w kierunku DK44 oraz od centrum Mikołowa w kierunku Łazisk Górnych.

Ulica Sosnowa (DW 927) jest wąska i rosną przy niej duże drzewa. Należy tam zachować szczególną ostrożność przy używaniu pedału gazu oraz przy mijaniu się z pojazdami jadącymi z naprzeciwka.

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here