Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu! Wygraj smartfon!

0

Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu! Wygraj smartfon! Już w najbliższym wydaniu „Nowego Info” (w poniedziałek 30 kwietnia) ukaże się 16-stronicowy dodatek „Majówka z Unią” m.in. z rodzinną grą planszową, kolorowanką dla dzieci i konkursem fotograficznym, w którym do wygrania jest smartfon.

Wystarczy wysłać jedno zdjęcie, żeby mieć szansę wygrać smartfon! Zdjęcie, na którym pokażesz, co zmieniło się w Twoim otoczeniu, co służy Twojej społeczności czy podniosło standard Twojego życia dzięki funduszom europejskim. Może to ścieżka rowerowa, plac zabaw, innowacyjne urządzenie, zrewitalizowany rynek, a może obwodnica miasta? Pokaż przykład ze swojej miejscowości, osiedla, firmy, szkoły. Może być w formie selfie.

  • Na e-mail: konkurs@gazetylokalne.pl wyślij zdjęcie z krótkim opisem, nazwą miejscowości, tytułem Twojej gazety lokalnej (Nowe Info) i oświadczeniem (według regulaminu poniżej). Wielkość pliku do 2 MB w formacie JPG lub PGN.
  • Na zdjęcia czekamy do 31 maja 2018 r.
  • Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30 czerwca 2018 r. na stronach: www.noweinfo.pl i www.gazetylokalne.pl.

Do wygrania smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black o wartości ok. 850 zł.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych. Regulamin konkursu fotograficznego „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu”.

Projekt „InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” jest realizowany przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”.

(JJ)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here