Usiłowała zabić konkubenta

0
Fot. pixabay

Zarzutem usiłowania zabójstwa zakończyła się awantura 38-letniej mieszkanki Łazisk Górnych ze swoim konkubentem. Chwytając w dłoń kuchenny nóż, kobieta rzuciła się na 55-latka i raniła go w okolicach serca.

Do kłótni doszło w niedzielny poranek 6 października. Po godz. 10.00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że do jednego z mieszkań w Łaziskach Górnych wtargnął zamaskowany mężczyzna i ugodził nożem 55-letniego partnera zgłaszającej.

Jak się jednak okazało, 38-latka wymyśliła taki przebieg zajścia. Sama bowiem była  sprawczynią ataku. W trakcie awantury, która wybuchła między nimi, kobieta pobiegła do kuchni po nóż i grożąc partnerowi śmiercią, raniła go w okolice serca. Obecni na miejscu policjanci udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy, wezwali pogotowie ratunkowe, a agresywną 38-latkę zatrzymali. 55-letni pokrzywdzony trafił do szpitala. Zdaniem lekarzy jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na wniosek śledczych sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu. Za usiłowanie zabójstwa łaziszczance może grozić kara nawet dożywotniego więzienia.

(J)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here