Usługi dźwigowe w Katowicach! Nasz telefon jest czynny 24/7. Zadzwoń teraz!

0

Dźwigi Sołtys jest firmą świadczącą usługi dźwigowe w Katowicach, na Śląsku i w południowej Polsce. Jesteśmy fachowcami z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży, którzy potrafią zrealizować każde zlecenie z zakresu przenoszenia ładunków.

Jesteśmy liderem w usługach dźwigowych na śląsku!

Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi, a w naszym portfolio znajdują się tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Mamy praktykę również w usługach dźwigowych na terenie Europy – pracowaliśmy m.in. w Szwecji.

Wyjątkową pozycję na rynku zawdzięczamy najlepszym operatorom i inżynierom. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy podejmujemy się prac trudnych, wymagających niebywałej precyzji i obarczonych dużym ryzykiem. Dlatego stworzyliśmy własne centrum technologiczne, którego zadaniem jest dokładne zaplanowanie realizacji każdego zlecenia.

Inżynierowie uwzględniają warunki, analizują ciężar jaki będzie podnoszony, a także określają trasy dojazdu ciężkiego dźwigu. Ich obliczenia są podstawą do rozpoczęcia prac w terenie. Dzięki takiemu przygotowaniu możemy pracować nie tylko na placach budowy, ale również w zabudowanych miastach i pod dachem. Usługi dźwigowe w Katowicach nie są dla nas niewykonalne!

Dlaczego warto wynająć dźwig u nas?

  • Mamy krótkie terminy realizacji, dzięki własnemu zapleczu sprzętowemu, liczącemu ponad 30 różnych żurawi
  • Zapewniamy profesjonalizm od A do Z, zarówno w kwestii podnoszenia, jak i obsługi klienta
  • Gwarantujemy bezpieczeństwo i profesjonalne wykonanie zlecenia w każdych warunkach
  • Mamy własną bazę w Tychach, z dostępem do autostrady A4, co pozwala nam realizować prace awaryjne i zlecenia „na wczoraj”
  • Jesteśmy specjalistami od najtrudniejszych zadań

Zrealizujemy najcięższe zlecenie na terenie Katowic

Realizacja wiaduktów, budowy elektrowni, elektrociepłowni, dróg, wiaduktów, hal, fabryk to tylko niektóre zadania, których się podejmujemy. Zajmujemy się także rozbiórkami istniejących konstrukcji i montażem nowych, osadzaniem elementów infrastruktury drogowej, kolejowej i słupów wysokiego napięcia. Przenosimy elementy wyposażenia hal produkcyjnych i stawiamy różnego rodzaju zbiorniki.

Jeżeli chcesz zamówić usługi dźwigowe w Katowicach lub w innym mieście Śląska i południowej Polski – skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o szczegółach i ustalimy konkrety.

Zamów dźwig w Katowicach teraz, korzystając oferty Dźwigi Sołtys!

Usługi Dźwigowe Katowice – Sołtys sp. z o. o. dane kontaktowe

Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org

Więcej informacji na stronie Katowice Dźwigi 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here