W całym kraju nikt nie zmarł na COVID-19

0
Tychy; fot. ZB
Reklama

Ministerstwo Zdrowia poinformowało 19 lipca o godz. 10.30, że w ciągu ubiegłej doby na terenie całej Polski nie było ani jednego przypadku zgonu z powodu COVID-19. W rejonie nadzorowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Tychach zanotowano jedno zakażenie koronawirusem.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w ciągu ubiegłej doby w całej Polsce nie było zgonów spowodowanych koronawirusem. Ostatnio było tak 12 lipca, a wcześniej 28 czerwca. Tak więc liczba wszystkich ofiar śmiertelnych epidemii na terenie Tychów i powiatów mikołowskiego, pszczyńskiego i bieruńsko-lędzińskiego (liczona od początku epidemii) nie zmieniła się i wciąż wynosi 847.

W Tychach doszło do jednego zakażenia SARS-CoV-2; w powiatach: mikołowskim, pszczyńskim i bieruńsko-lędzińskim nie było zakażeń koronawirusem. W województwie śląskim było 5 takich zakażeń.

W Polsce liczba zakażeń wzrosła do 2 881 491, liczba zgonów nie zmieniła się i wynosi 75 215, liczba osób, które do tej pory wyzdrowiały – 2 653 034.

Reklama

(pp)

W rejonie PSSE Tychy nikt nie zmarł na COVID-19, nikt się nie zaraził

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here