Wciąż wisi plakat wyborczy Rafała Trzaskowskiego. Czytelnicy informują, my publikujemy  

4

W wydaniach papierowych Nowego Info od początku funkcjonuje rubryka pn.: „Nowe Info, w czym możemy pomóc?”. Publikujemy tu, zapewniając anonimowość, krótkie interwencje Czytelników (niekiedy wraz z przysłanymi do nas zdjęciami ilustrującymi problem) na temat m.in. zauważonych przez nich nieprawidłowości w funkcjonowaniu gmin lub komentarze dotyczące spraw publicznych.

Oto jedna z licznych interwencji opublikowanych w aktualnym papierowym wydaniu „Nowego Info”:

Mieszkaniec Tychów: Już dawno po wyborach prezydenckich. Zwyciężył zasłużenie prezydent Andrzej Duda. Otrzymał odpowiednie zaświadczenie od Państwowej Komisji Wyborczej i niedługo złoży przysięgę. A w Tychach na budynku przy skrzyżowaniu al. Niepodległości i ul. Stefana Grota-Roweckiego wciąż o urząd prezydenta RP ubiega się na plakacie przegrany Rafał Trzaskowski. Pora go zdjąć. Czyżby niektórzy w Tychach wciąż nie umieli pogodzić się z porażką i zaklinają rzeczywistość?

(pp)

4 KOMENTARZE

  1. Czy ktoś z redakcji zadał sobie trud przeczytania kodeksu wyborczego zamiast publikować takie bzdurne opinie.
    Termin usunięcia jest jasno określony w kodeksie i jeszcze nie minął. Więc nie wiem po co takie polityczne wpisy.

    • Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Nie jest to artykuł tylko publikacja „Nowe Info, w czym możemy pomóc?”, czyli obawy i spostrzeżenia CZYTELNIKÓW. Wiec pretensje co do nieprzeczytania kodeksu wyborczego powinny być kierowane do osoby, która napisała takie spostrzeżenie ( które raczej jest subiektywne niż obiektywne).

    • Ludzie mają różne zainteresowania i upodobania. Może ktoś go po prostu nie lubi, bo ma takie prawo, a może nie lubi plakatów wyborczych, albo jest zgryźliwym staruszkiem, któremu wszystko przeszkadza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here