Wejściówki na spotkanie z czeskimi piłkarzami

0
Kasa Stadionu Miejskiego w Tychach; fot. ZB

Wejściówki na spotkanie z czeskimi piłkarzami. Od dzisiaj (22.03) do piątku (24.03) w godz. 12.00-18.00 w kasie Stadionu Miejskiego przy ul. Edukacji wydawane są darmowe wejściówki na spotkanie z czeską drużyną piłkarską do lat 21 – uczestnikiem czerwcowego turnieju EURO U21 w Polsce. Spotkanie z Czechami odbędzie się w sobotę 25 marca, w Pasażu Kultury Andromeda (przy pl. Baczyńskiego) o godz. 17.30. Do rozdania jest trzysta biletów.

Do Tychów przyjedzie Vítězslav Lavička – trener czeskiej reprezentacji, Aleš Čermák – kapitan drużyny i inni członkowie reprezentacji U21. Wspierać ich będzie swoim występem popularna piosenkarka Ewa Farna – poinformowała nas Ewa Grudniok, rzecznik prasowa Urzędu Miasta Tychy.

W czerwcu, w ramach turnieju EURO U21, Czesi rozegrają na tyskim stadionie trzy mecze grupowe: z Niemcami, Włochami i Danią.

Mistrzostwa Europy U21 w Piłce Nożnej odbędą się w dniach 16-30 czerwca 2017 r. Tychy, obok Gdyni, Kielc, Bydgoszczy, Krakowa i Lublina, będą jednym z miast gospodarzy tej imprezy.

Na Stadionie Miejskim przy ul. Edukacji zostaną rozegrane cztery mecze (w tym jeden półfinałowy).

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here