Wielka Muzyczna Pomoc dla Kingi

0
Kinga Czyżewska

W tyskiej Mediatece w sobotę, 27 kwietnia odbędzie impreza charytatywna pt. „Wielka Muzyczna Pomoc”. Zebrane datki wspomogą leczenie oraz rehabilitację małej tyszanki Kingi Czyżewskiej, która cierpi na niedorozwój kości, niedosłuch, zez pionowy i zarażona jest bakterią pałeczki ropy błękitnej w narządach słuchowo-oddechowych. Każdy grosz się liczy!

Organizatorem akcji jest Marcin Gołka z Tychów, od kilku organizator Wielkiej Muzycznej Pomocy, założyciel i lider tyskiego zespołu Paganda.

Od godz. 14.00 rozpoczną się atrakcje. Młodsi zabawią się w detektywów i poszukają słodyczy ukrytych na terenie Mediateki. Następnie odbędzie się pokaz magii, a zaraz po nim pokaz szkoły tańca „Dance Don’t Wait” (klasyczne tańce wykonane przez dzieci i młodzież). Będzie też malowanie twarzy, rozbijanie piniaty wypełnionej słodkościami, zawody rodzinne oraz dmuchańce. Czynna będzie fotobudka. Zaplanowano loterię z nagrodami. Ciekawie zapowiada się też pokaz frisbee w wykonaniu tyskiej drużyny Claws.
Związek Harcerstwa Polskiego zaprezentuje jak udzielać pierwszej pomocy. Drużyna Gwardii Tychy pokaże techniki sztuk walki, a szkoła tańca Stage ART pokaże jak tańczyć breakdance oraz hip-hop.

Będzie można skorzystać ze pielęgnacji dłoni przygotowanego przez zakład kosmetyczny Tiande, a także twarzy przygotowane przez Oriflame.

Od godz. 19.00 odbędą się koncerty trzech zespołów: Beta Julia (alternatywny rock), Mantra (hard rock, akustycznie) i Black Pin (blues). Planowany koniec imprezy godz. 21.30.

Podczas całego wydarzenia zbierane będą pieniądze na rzecz Kingi do puszek kwestarskich, w które będą wyposażeni wolontariusze.
(J)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here