Włamanie do sklepu. Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

0
fot. KMP Tychy

W związku z włamaniem do sklepu w Tychach policja opublikowała dzisiaj (19 marca) zdjęcie mężczyzny i prosi o informacje na temat samego przestępstwa, jak i osoby widniejącej na fotografii.

Komenda Miejska Policji w Tychach informuje, że 13  marca 2020 r., przy użyciu łomu, włamano się do sklepu przy ul. Stoczniowców 70 w Tychach. Złodziej skradł pieniądze, biulety autobusowe oraz alkohol. Wartość łupu szacuje się na ponad 6 tys. zł.

– W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzny mogącego posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informację – twierdzi KMP i podaje rysopis poszukiwanego:

wiek około 30 lat, wzrost około 176 cm; szczupła budowa ciała; ubiór: czarna zimowa czapka, na twarzy chusta, która częściowo zakrywa usta i nos, czarna zimowa kurtkę z kapturem, z której wystawał niebieski kaptur prawdopodobnie bluzy, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, szare buty.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, tel.: 47 855 1230 , tel. alarmowy 112, adresem e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

(pp)

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here