Wyłączą prąd elektryczny. Utrudnienia w pracy Wydziału Komunikacji UM Tychy

0
fot. Gerd Altmann z Pixabay

Jutro (27 lipca) od godz. 8.00 do 12.00 wyłączony zostanie prąd elektryczny na ulicach Barona 5 oraz Budowlanych 59-63 i 67. W związku z tym nastąpią utrudnienia w pracy Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Tychy.

O czasowym wyłączeniu prądu informuje Ewa Grudniok, rzecznik prasowa Urzędu Miasta Tychy. Przerwa w dostawie energii elektrycznej ma, jak słyszymy, związek z prowadzoną na terenie Tychów przez spółkę Tauron Dystrybucja rozbudową sieci energetycznej.

– Wydział Komunikacji będzie otwarty w  godzinach urzędowania, czyli od godz. 7.30 do 15.30, jednak w związku z brakiem zasilania dostęp do bazy CEPIK (Centralna Ewidencja Pojazd i Kierowca) będzie zablokowany – mówi Ewa Grudniok. – W poniedziałek w godz. od 7.30 do 12.00 nie będzie można m.in: zarejestrować  pojazdu, wydać dowodu rejestracyjnego, wydać prawa jazdy i profilu PKK ( Profil Kandydata Kierowcy) oraz dokonywać zmian w systemie. Do momentu uruchomienia zasilania będą wykonywane tylko czynności doraźne – udzielanie informacji czy weryfikacja dokumentów. Prosimy o wyrozumiałość  i przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

(pp)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here