Wysłała SMS, że ma się źle i nie widzi sensu życia

0
Zdjęcie ilustracyjne, fot. RB

Potrzebująca pomocy kobieta wysłała do dzielnicowego SMS, w którym zasugerowała, że ma się źle i nie widzi sensu życia. Na szczęście policjant w porę odczytał wiadomość i skierował służby ratunkowe do miejsca zamieszkania kobiety. Mieszkanka Łazisk Górnych trafiła pod specjalistyczną opiekę.

Jak podaje policja, jeden z dzielnicowych Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych otrzymał wczoraj (15.07) wiadomość SMS od zamieszkującej w jego rejonie kobiety. 35-latka w kilku niepokojących słowach zasygnalizowała, że chce sobie odebrać życie.

-Aspirant Czerepkowki jest dziś wdzięczny losowi, że ta informacja w porę do niego dotarła i mógł szybko zareagować. Natychmiast skontaktował się z dyżurnym jednostki, który skierował na miejsce patrol prewencji, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarną, która musiała wyważyć zamknięte na klucz drzwi. Mieszkanka Łazisk Górnych trafiła do szpitala, gdzie udzielono jej niezbędnej pomocy – relacjonuje rzecznik mikołowskiej policji.

-Wczorajsza interwencja pokazuje, iż codzienna służba policjantów rodzi wiele rozmaitych sytuacji. Właściwe rozwiązanie pojawiających się ludzkich problemów wymaga nie tylko doświadczenia, ale także i szczęścia. Tym razem go nie zabrakło i udało się uniknąć możliwej do przewidzenia tragedii – dodaje rzecznik.

(t), źródło: KPP Mikołów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here