Z nożem na 14-letnich chłopców

1
fot. RB

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą, pod nadzorem prokuratora, śledztwo w sprawie rozboju z użyciem noża na dwóch 14-latkach. Chłopcom zostały skradzione telefony, nie doznali żadnych obrażeń. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Jak podaje policja, do zdarzenia doszło 4 sierpnia 2019 r. w Tychach na terenie stacji kolejowej Tychy – Bielska. Sprawcy, stosując groźbę użycia noża, ukradli 14-latkom telefony. Chłopcy nie doznali żadnych obrażeń.

W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunki mężczyzny oraz kobiety, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. Wizerunki, jak informuje policja, publikowane są za zgodą prokuratora. Policja zwraca się z prośbą o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości mężczyzny oraz kobiety prezentowanych na zdjęciach.

Rysopis:

– Mężczyzna w wieku około 20 lat, wzrost 180 cm; szczupły; włosy krótkie, ciemne, czesane „na jeża”; jasna karnacja; ubrany w koszulkę z krótkim rękawem, krótkie spodenki, charakterystyczne sportowe buty koloru pomarańczowego, na pasie miał saszetkę.

– Kobieta w wieku około 20 lat, wzrostu 170 cm; włosy ciemny blond, spięte w kucyk; jasna karnacja; sylwetka zaokrąglona; ubrana w ciemną kurtkę letnią, spodnie dresowe granatowe, buty ciemne, na pasie saszetka.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-280, 32 32-56-200 lub telefonem alarmowym 112.

(t), źródło: KMP Tychy

 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here