Zaginął Marek Weręgowski, na ręce ma tatuaż: „GKS Tychy”

0
Zaginiony Marek Weręgowski, źródło: KMP Tychy
Reklama

Komenda Miejska Policji w Tychach apeluje o pomoc w ustaleniu jakichkolwiek informacji o 47-letnim Marku Weręgowskim. Po mężczyźnie tym od 21 lipca 2020 r. wszelki ślad zaginął.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach poszukuje zaginionego 47-letniego Marka Weręgowskiego (syna Józefa). Rysopis: wzrost 170 cm, krępa budowa ciała, włosy krótkie blond, zarost na twarzy w postaci brody, oczy zielone, nos prosty, braki w uzębieniu.

Poszukiwany mężczyzna ubrany był w niebieską koszulkę polo, granatowe krótkie spodenki jeansowe, jasne buty sportowe marki Salomon.  Znak szczególny: na lewym przedramieniu ma tatuaż o treści: „GKS Tychy”.

– Zaginiony w dniu 21 lipca 2020 r. około godz. 14.00 wyszedł z magazynu w Tychach przy ul. Jana Pawła II i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną – informuje Komenda Miejska Policji w Tychach. – Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KMP Tychy (tel: 47 85 512 86 lub 112).

(vis)

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here