Zaginął Mariusz Bębnik

0
Zaginiony Mariusz Bębnik

Zaginął Mariusz Bębnik. Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie poszukuje zaginionego 50-letniego Mariusza Bębnika z Mikołowa.

Jak informuje policja, w czwartek 11 stycznia matka zaginionego poinformowana została przez zakład pracy syna o jego nieusprawiedliwionej nieobecności.

Do chwili obecnej zaginiony nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie skontaktował się z rodziną. Mężczyzna nie posiada przy sobie żadnych dokumentów.

W portalu społecznościowym znajomi Mariusza Bębnika umieścili jego zdjęcia, informując, że prawdopodobnie wyjechał do pracy na rowerze. Jest nadsztygarem w kopalni Staszic

MARIUSZ BĘBNIK, ur. 1.10.1968 r.

RYSOPIS: wzrost – 174 cm, waga – 70 kg, średnia budowa ciała; włosy krótkie, brązowe, proste; oczy niebieskie; znak szczególny – blizna na górnej wardze po rozcięciu w okresie dzieciństwa.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mikołowie pod numerami telefonów: 32 737 72 80, 32 737 72 55 bądź z najbliższą jednostką policji pod nr tel. 997 lub 112.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here