Zaginęła 17-letnia Izabela Kumorek

0
fot. KPP Pszczyna

Zaginęła Izabela Kumorek. 17-letnia mieszkanka Studzienic (gmina Pszczyna) ostatni raz była widziana w sobotę, 29 września w godzinach popołudniowych. Miała iść do siostry mieszkającej kilka domów dalej. Nie dotarła na miejsce. Do dzisiaj (3.10) nie skontaktowała się z rodziną.

Osoby, które znają aktualne miejsce pobytu dziewczyny, proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami pszczyńskiej jednostki policji: 32 4493280 lub z końcówkami 287 i 255.

Rysopis:
Wzrost ok. 167 cm, szczupłej budowy ciała, włosy proste, długie, w rudym kolorze, oczy niebieskie.

Ubiór :
W dniu zaginięcia 17-latka była ubrana w dżinsowe, czarne spodnie, czarne sportowe buty, na głowie miała czapkę z daszkiem, miała przy sobie niebieski plecak, telefon komórkowy i legitymację szkolną.

Zaginiona wyszła z domu 29 września w godzinach popołudniowych. Miała iść do siostry mieszkającej kilka domów dalej. Niestety nie dotarła na miejsce. W poniedziałek przed 20.00 matka 17-latki zgłosiła jej zaginięcie. Przekazała policjantom dane osoby, w towarzystwie której może aktualnie przebywać jej córka. Nadal trwają ustalenia miejsca pobytu zaginionej.

AKTUALIZACJA (8.10.2018, godz. 14.30): ZAGINIONA 17-LATKA ODNALAZŁA SIĘ

źródło: KPP Pszczyna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here