Zaginiony 26-latek z Woli odnalazł się

0
fot. RB

Zaginiony 26-latek z Woli odnalazł się – cały i zdrowy. Był poszukiwany od 5 lutego.

Jak informuje dziś (12.02) policja z Pszczyny, poszukiwany od 5 lutego wolanin został znaleziony cały i zdrowy przez patrol drogówki z Ostrowa Wielkopolskiego. Mundurowi zaopiekowali się nim do czasu przybycia lekarza. O aktualnym miejscu pobytu zaginionego, zgodnie z jego wolą, została poinformowana rodzina.

Przypomnijmy: 5 lutego policjanci z Pszczyny zastali poinformowani o zaginięciu 26-letniego mieszkańca Woli. Tego dnia mężczyzna wyszedł z domu około godziny 9.30 i przestał kontaktować się z rodziną.

– Zajmujący się tą sprawą policjanci przez kilka dni, przy wykorzystaniu dostępnych metod, starali się ustalić jego miejsce pobytu, za pośrednictwem mediów apelowali również do wszystkich osób, które były w stanie wskazać to miejsce oraz na bieżąco kontaktowali się z kolegami sąsiednich jednostek, w obszarze których mógł być widziany zaginiony – relacjonuje rzecznik KPP w Pszczynie.

Szczęśliwie, w ten weekend, do pszczyńskiej komendy wpłynęła informacja o odnalezieniu mężczyzny na terenie Gorzyc Wielkich.

– Zwrócili na niego uwagę przejeżdżający nieopodal lasu mundurowi z tamtejszej drogówki. Ze względu na miejsce i bardzo późną porę zainteresowali się mężczyzną. W konsekwencji tego sprawdzili jego dane w policyjnych bazach, ustalając, że figuruje jako osoba zaginiona, i zapewnili mu schronienie do czasu przekazania go pod opiekę lekarzy – podaje policja.

(t), źródło: KPP Pszczyna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here