Zakupy wiosenne w Ogrodzie Auchan w Bieruniu

0
Fot. Lech Gawin

Kwiaty, sadzonki, cebulki, krzewy ozdobne i owocowe, kora workowana, ziemia, ekologiczne środki ochrony roślin, narzędzia ogrodnicze, donice i inne rodzaju akcesoria ogrodowe można kupić w plenerowym Ogrodzie Auchan w Bieruniu.

Namiotowy pawilon oraz stoiska plenerowe otwarto 10 kwietnia na parkingu przy supermarkecie „Auchan” w Bieruniu (ul. Oświęcimska 425). Zainteresowanie klientów jest duże, sporo jest kupujących i tych ciekawskich.

– Proponujemy produkty, które potrzebne są w przydomowym ogrodzie lub na działce ogrodowej, szczególnie w okresie wiosennym: krzewy ozdobne (m.in. tuje, berberysy) i owocowe (jagoda kamczacka i borówka amerykańska), kwiaty (m.in. bratki, pelargonie), narzędzia ogrodnicze, donice i ekologiczne środki ochrony roślin – mówi Dorota Karcz, szefowa bieruńskiego „Auchana”.

Klienci, którzy robią zakupy w supermarkecie „Auchan” w Bieruniu otrzymują bon z 10-procentową zniżką na zakupy w ogrodniczym namiocie, który będzie otwarty do jesieni.

– Zapraszamy na zakupy, zwłaszcza pasjonatów. Będziemy obserwować jaki asortyment najlepiej się sprzedaje i co preferuje klient. Mamy duże możliwości rozwoju – dodaje Dorota Karcz.

Ogród Auchan w Bieruniu czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 8.00-20.00

(LG)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here