Zatoka przystankowa przy sądzie do remontu. Przystanek będzie przeniesiony

1
Przystanek przy Sądzie Rejonowym w Tychach, fot. ZB
Reklama

Zatoka przystanku na ul. Budowlanych przy Sądzie Rejonowym w Tychach będzie remontowana. Z tego powodu przystanek ten zostanie w przyszłym tygodniu tymczasowo przeniesiony.

– Zatoka autobusowa znajdująca się na ul. Budowlanych przy budynku Sądu Rejonowego  w Tychach przejdzie pilny remont – poinformowała 6 października Agnieszka Kijas, rzecznik prasowa Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach. – Prace podyktowane są stanem nawierzchni, która – biorąc pod uwagę nadchodzący sezon zimowy – mogłaby ulec gwałtownej degradacji.

Podczas remontu przystanek przy sądzie będzie wyłączony z ruchu. Dlatego, jak słyszymy, od poniedziałku 12 października uruchomiony zostanie przystanek zastępczy w rejonie posesji nr 23 przy ul. Budowlanych (na obecnych miejscach parkingowych).

– Przepraszamy za wszelkie niedogodności i utrudnienie związane z remontem – mówi Agnieszka Kijas. – Kierowców prosimy o ostrożną jazdę, a pasażerów komunikacji publicznej o planowanie podróży z uwzględnieniem zmiany lokalizacji przystanku.

Remont zatoki, jak słyszymy, powinien zakończyć się do 16 listopada 2020 r., ale dotrzymanie tego terminu zależny od pogody. Wykonawcą jest firma „DROKAN-2”; koszt remontu to prawie 150 tys. zł.

Reklama

(pp)

Reklama

1 KOMENTARZ

  1. Dlaczego DROKAN-2….???? Po ostatnich remontach zatok autobusowych po pół roku kamienie tam zastosowane przemieszczały się. A gdzie gwarancja ,teraz znowu około 150 tyś zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here